Василь Марчук пишет коротко
26 сентября 2012, 18:07
0

25 вересня, на оперативній нараді керівник КП «Електроавтотранс»

25 вересня, на оперативній нараді керівник КП «Електроавтотранс» Леонід Яківець поскаржився на «Станіславську теплоенергетичну компанію». Мовляв, щоб провести ремонтні роботи мереж, вони попередили його минулої п’ятниці про те, що з понеділка необхідно поміняти маршрут кількох тролейбусів.
«Раніше такого ніколи не було, - сказав Яківець. – Усе копалося і перекопувалося, але тролейбуси не зупинялися. Але хай вже буде, то треба хоч сказати наскільки часу це робиться. Бо мені говорять скільки треба, стільки й будуть копати».
На це керівник Муніципальної інспекції з благоустрою Степан Кукула сказав, що ремонтні роботи будуть тривати тиждень. І якщо у Яківця були претензії, то треба було не погоджувати ці роботи.
«Компанія СТЕК тільки заходить, тому вчиться працювати, адже вони ще не мають ніякого досвіду, - захистив їх перший віце-мер Зіновій Фітель. – Але пориви треба ліквідовувати».
До теми: днями через ремонт мереж планують закрити вул. Мельника. Наразі йдуть переговорити щодо того, щоб зробити це питання не надто болючим для пасажирів громадського транспорту.

Джерело:www.report.if.ua
Улучшить сайт Соцсети